image1 image2 image3

Informační bulletin BMA05/2024

Vážení piloti a pilotky,

protože jsem počátkem května byl delší dobu mimo letiště, nebyl vydáván informační bulletin na květen. Po měsíční přestávce tedy vydáváme další bulletin BMA05/2024 pro měsíc ČERVEN. Je publikován nový ceník a další provozní informace, zejména týkající se víkendových akcí v červnu. Dále opakujeme některé slevové akce, tentokrát na letoun Maule a na ULL. Podrobnosti čtěte v článku níže.

Informační bulletin BMA04/2024

Vážení piloti a pilotky,

vydáváme další informační bulletin BMA04/2024 s provozními informacemi pro měsíc DUBEN. Kromě aktualizovaných palivových příplatků Vám přinášíme slevové akce na letouny Cessna a Maule, dále informaci k druhému školení pilotů a zkouškám z angličtiny a pod. Podrobnosti opět najdete v článku níže.

Informační bulletin BMA03/2024

Vážení piloti a pilotky,

vydáváme další informační bulletin č. BMA03/2024, kde jsou důležité informace k létání v naší letecké škole a k organizaci provozu.  Zprávy se týkají hlavně periodického školení pilotů, používání nového paliva, termínu školení a zkoušek z angličtiny,  pojištění pilotů atd. Podrobnosti se dočtete v článku níže.

Informační bulletin BMA02/2024

Vážení piloti a pilotky,

máme pro Vás další informační bulletin č. BMA02/2024 a najdete zde několik informací k provozu v naší letecké škole. Protože některé informace z minulého bulletinu jsou ještě v platnosti (dostupnost letadel, RWY), pokud jste jej nečetli, doporučuji se občas vracet k bulletinům i zpětně, abychom nemuseli zprávy opakovat. V tomto bulletinu je důležitá informace o aktualizaci smluv pilotů a termínu zimního teoretického školení. Podrobnosti čtěte po rozkliknutí článku. 

Informační bulletin BMA01/2024

Vážení piloti a pilotky,

Vítáme Vás v novém roce 2024 a přejeme Vám úspěšný rok 2024. Vydáváme zároveň první letošní bulletin, ve kterém jsou důležité provozní informace. Zásadní je zejména aktualizace cen palivových příplatků s ohledem na spotřební daň, která je nově uplatňována na letecký benzín od ledna na veškeré létání v ČR. Jinak jsme ceny zatím nezvyšovali. Podrobnosti čtěte po rozkliknutí článku. 

Přejeme Vám úspěšný rok 2024

 

Informační bulletin BMA09/2023

Vážení piloti a pilotky,

máte před sebou poslední letošní bulletin č.BMA09/2023, ve kterém najdete informace týkající se palivových příplatků, dále je zde pozvánka na "Doletnou 2023" a informace o omezení provozní doby koncem roku 2023. Další podrobnosti čtěte níže. Přeji Všem krásné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku. 

Informační bulletin BMA08/2023

Vážení piloti a pilotky,

vydáváme další informační bulletin BMA08/2023 s informace k provozu v naší letecké škole. Čtěte pozorně zveřejněné informace týkající se aktualizace cen a palivových příplatků, termínu a místu "Doletné", listopadové slevy na létání se Z142, nočního létání a poslední informace se týká nově schváleného zákona o spotření dani, který se bohužel v příštím roce dotkne každého z nás. Podrobnosti jsou v článku níže. 

Informační bulletin BMA07/2023

        Vážení piloti a pilotky, po více než dvouměsíční pauze, kdy byl vydán poslední bulletin opět tímto způsobem dáváme informace o provozu v naší letecké škole. Od července jsme neměnili ceny palivových příplatků, nyní je ale potřeba upravit ceny na aktuální úroveń. To i další informace týkající se provozu v BEMOAIRu si přečtěte v článu níže.

Informační bulletin BMA06/2023

Vážení piloti a pilotky, je vydán další informační bulletin č. BMA06/2023. Ceny paliva jsou zatím beze změny a tedy i zůstávají červnové palivové příplatky. V platnosti zůstává i červnový ceník, kromě cen za ULL - viz další info v bulletinu. Dále je zde několik informací k výsledkům navigační soutěže, odkazy na nové fotogalerie, upozornění na omezení s ohledem na vysoké teploty, informace k zahájení IFR provozu LKCS a pod. Vše se dočtete v článu níže.