Něco málo o těchto stránkách....

Vážení letečtí přátelé,

prioritou a hlavním účelem těchto webových stránek je pohodlný a snadný přístup k Vámi nejčastěji požadovaným souborùm a informacím, zejména k datově náročným aplikacím, které jsme z důvodu jejich velikosti nebo odborného obsahu neumístili na naše oficiální webové stránky, určené pro širokou veřejnost.   

Na tomto webu jsou jednotlivé soubory systémově řazeny do tématických podskupin, ze kterých je možno požadovaný soubor zobrazit, nebo přímo „stáhnout“ do Vašeho PC. Stažení souborù je umožněno standardnì kliknutím pravým tlačítkem myši na požadovaný odkaz s následným výběrem „cesty“ pro uložení souboru na Vašem PC. ( „uložit jako cíl“ )

Soubory je možno také otevřít přímo ve Vašem prohlížeči, což vzhledem k velikosti některých souborù mùže trvat trochu déle. Soubory s prostým textem jsou převážně uloženy ve formátu PDF (Adobe Acrobat - dnes již běžně intalovaný na všech PC) - fotomateriál a video ve formátu JPG, MPEG a WMA , prezentace v PPS. Převážná část zde uložených dokumentů a fotografií je majetkem Letecké školy BemoAir s r.o. a není možno je dále publikovat a šířit bez našeho předchozího souhlasu .

Některé soubory jsou ke stažení volně i bez přihlášení. Jsou zde ale i umístěny soubory s důležitým firemním obsahem, jehož výroba je výsledkem dlouholeté práce, úprav a procesu schvalování úřadem a tyto soubory nejsou volně přístupné. Abyste se k těmto souborům, které jsou pro Vás, piloty létající v naší letecké společnosti, důležité, musíte se zaregistrovat a poté se přihlásit. Přihlášením získáte nejen přístup k těmto citlivým souborům, ale jako registrovaný uživatel budete mít možnost se vyjadřovat formou komentářů k publikovaným článkům a k obsahu stránek.

V budoucnu počítáme i s možností vytvářet uživatelská fóra a diskuze a tvorbu vlastních článků, publikování vlastních souborů a fotografií a tím se tento web stane multiuživatelským prostředím pro naše piloty a věřím že nejen naše. Doufám že se Vám tyto stránky líbí a hlavně že pro Vás budou užitečné. Pokud budete mít jakékoliv připomínky k tématům stránek, umístění obsahu, nápady na doplnění, rozšířerní a pod, pište na níže uvedenou adresu.

Za Leteckou školu BEMOAIR 

Vítězslav Nováček
novacek@bemoair.cz