Informační bulletin a ceny na srpen 2013

Vážení piloti a pilotky,

po krátké letní přestávce, kdy bylo zveřejněno pouze několik zpráv na BemoAir News, Vám přinášíme bulletin s provozními informacemi na SRPEN 2013.

   INFORMAČNÍ BULLETIN č.:    BMA/07/13                        SRPEN 2013                                                                                V Benešově  1.8.2013 

 •                   INFO č.1 - VÝLET NA SLOVENSKO                                                                          AKCE DOKONČENA - INFO NA BMA NEWS          
 • Na víkend 10.8-11.8.2013 plánujeme hromadný výlet na Slovensko, do Prievidzi, Martina a dle zájmu do Tater.... Odlet bude v sobotu 10.8. v cca 10hod. z Benešova, tak, abychom byli kolem poledne v Prievidze, kde si dáme oběd. (Ti méně nároční mohou letět přímo do Martina, kde bude zajištěno ubytování, ale není tam možnost oběda, takže vlastní bagety s sebou...) Z Prievidzi do Martina je to jen skok a po ubytování bychom rozhodli, zda půjdeme na pstruhy, které si hned večer na míste upečeme, nebo poletíme do Tater a pstruhy necháme na neděli. Jak to přibližně probíhá, se můžete podívat na naše stránky, viz např. http://www.bemoair.cz/album/slovensko%202007/index.html Již jsou nahlášeny čtyři posádky s letadly 2x L-200, 1x KP2U a 1x Z43, ještě je tedy pár letadel volných. Kdo by měl ještě o účast zájem, přihlašte se emailem nebo telefonicky do 8.8.2013, abychom zajistili pro všechny ubytování a logistiku na pstruhy.


 •                  INFO č.2  - PALIVOVÉ  PŘÍPLATKY  NA  SRPEN 2013                                                                                                                             
 • Cena leteckého paliva kolísá a mírné změny zatím nejsou důvodem ke změně palivových příplatků.

  Palivové příplatky na měsíc SRPEN se tedy (stejně jako v červenci) nemění ani v Brně ani v Benešově.

  Aktuální příplatky, které zůstávají v platnosti jsou připočítávány k cenám za letovou hodinu  – viz příloha bulletinu.  


 •                  INFO č.3  - SNÍŽENÍ CEN NĚKTERÝCH TYPŮ  LETADEL                                                                                                                           
 • Na měsíc srpen jsme pro Vás připravili v letní akci daší snížení základních cen některých typů letadel (bez FI a PAP) : 

  Na letišti Benešov  1)  "pro výcvik MEP" - na L-200 OK-PFM  -  ze základní ceny 6900,- Kč na 4990,- Kč + PAP

                              2)  "pro všechny"       - na L-200 PFM a PHJ -  ze zákl.  ceny 6900,- Kč na 6000,- Kč + PAP

                              3)  "pro všechny"       - na C-152 OK-LKB -  ze základní ceny 2880,- Kč na 2460,- Kč + PAP

  Na letišti Brno        1)  "pro všechny"       - na C-150 OK-MAP - ze základní ceny 2880,- Kč na 2460,- Kč + PAP

  Ti, kteří si v minulých akcích předplatili L-200 za akční cenu 4990,- Kč ji mají účtovanou až do celkového náletu 10hodin  nebo do konce srpna 2013, tak, jak bylo tehdy v podmínkách akce uvedeno. 


 •                  INFO č.4 –  ŠKOLENÍ A ZKOUŠKY Z ICAO ANGLIČTINY PRO PILOTY PPL a ULL                                                                                    
 • Na předposlední sobotu v srpnu, tedy 24.8.2013, máme naplánované školení a zkoušky z letecké angličtiny ICAO. Tentokrát to bude obojí v jednom dni, protože dny jsou dlouhé a je zbytečné, abyste sem dojížděli na dvakrát. Od rána, cca od 8:30 bychom zahájili opakovací školení a odpoledne, po ukončení kurzu, by hned byly provedeny zkoušky. Bližší informace o školení a přezkoušení jsou uvedeny v záložce Bulletiny a Archiv na těchto stránkách. Protože očekáváme na tento termín více zájemců, prosím o závazné přihlašování emailem na info@bemoair.cz nebo na tel. 603202884, co nejdříve. Kapacita je omezená. 

 •  

 • Pro další dotazy týkající se tohoto jednotlivých bodů tohoto bulletinu volejte 603 202 884 nebo 604 842 624, případně pište na email novacek@bemoair.cz  

                                                                                                                         Za Leteckou školu BEMOAIR     Vítězslav Nováček