Informační bulletin a ceny na červen 2013

Vážení piloti a pilotky,

přinášíme Vám další bulletin s informacemi k provozu naší letecké školy na měsíc ČERVEN 2013...

   INFORMAČNÍ BULLETIN č.:    BMA/06/13                        ČERVEN 2013                                                                            V Benešově  12.6.2013 

 •                   INFO č.1 - NAVIGAČNÍ SOUTĚŽ    B.A.R. 2013    (Bemo Air Race)                                                 
 • Na sobotu 22.6.2013 připravujeme navigační soutěž pro Vás, naše piloty, stejně jako v letech minulých nazvanou BemoAirRace. Do té se může přihlásit každý pilot létající v naší letecké škole. Organizace soutěže bude podobná jako v minulých letech, propozice připravuji a budou k dispozici koncem tohoto týdne. Zašlu je pak emailem na vyžádání každému zájemci, budou i ke stažení zde na provozních stránkách a na Bemoair News. Věřím, že počasí nám vyjde, již je objednáno.... :-) Po akci budou všichni soutěžící piloti i navigátoři pozváni na bohaté pohoštění a doprovodný program. Kdo s takovouto soutěží ještě nemá zkušenosti, může si vyžádat tréninkové lety (zejména se zaměřením na postup pro přesné přistání a nácvik odletů a příletů do časové brány). Safety pilot bude také k dispozici. Hodně pilotů již o této soutěži ví, tímto ji oficiálně oznamuji. Přijďte v co největším počtu polétat a pobavit se, vezměte své známé jako členy posádky a navigátory... Jak probíhal minulý ročník můžete vidět na fotografiích v naší galerii na : https://picasaweb.google.com/106766549345763472842/SoutezBAR2012


 •                  INFO č.2  - PALIVOVÉ  PŘÍPLATKY  NA  ČERVEN 2013                                                                
 • Cena leteckého paliva kolísá a nyní je již na mírném vzrůstu. Přesto pro Vás ponecháváme z důvodu zásoby levnějšího paliva v naší cisterně cenu palivových příplatů pro AVGAS 100LL na stejné úrovni jako v měsíci květnu, a to nejen na letišti Benešov ale i v Brně. O něco více nahoru šla cena paliva NATURAL, která se promítne do ceny ULL v Benešově.

  Palivové příplatky na měsíc ČERVEN jsou tedy následující : (barevně pohyb od minulého období) :

  Palivový příplatek AVGASS 100 LL pro letiště Benešov    (  0,00 Kč)  _________________  =  14,85  Kč /L

  Palivový příplatek AVGASS 100 LL pro letiště Brno         (  0,00 Kč)   _________________  =  16,75  Kč /L

  Palivový příplatek NATURAL 95 na letišti Benešov          ( +0,82 Kč)  _________________  =  13,12  Kč /L

  Tyto příplatky budou připočítávány k cenám za letovou hodinu  – viz příloha bulletinu.  


 •                  INFO č.3  - SNÍŽENÍ CENY  L200 OK-PHJ a C-150 OK-MAP        SUPERAKCE POKRAČUJE!!           
 • Na měsíc červen jsme, kromě stejné ceny PAP, ponechali za stejných podmínek i snížené ceny letových hodiny typů C150 a L200 : 

  Na letišti Benešov - "přednostně pro výcvik MEP" - na L-200 OK-PHJ  -  ze základní ceny 6300,- Kč na 4990,- Kč + PAP

  Na letišti Brno      - "přednostně pro výcvik PPL"   - na C-150 OK-MAP - ze základní ceny 2880,- Kč na 2460,- Kč + PAP

  "Přednostně" znamená, že cena bude snížená pro všechny, ale ti, kteří si budou chtít udělat výcvik MEP na L200 nebo žáci ve výcviku PPL budou mít přednost v objednávkách před těmi, kteří si letoun budou jen pronajímat. Prvořadým účelem této cenové akce je dostat se pod ceny konkurence (např. tato cena L200 včetně palivových příplatků je nižší než MEP Tecnam) a umožnit výcvik a získání kvalifikací za výhodnějších podmínek.... :-) Navíc těm, kteří výcvik MEP nebo PPL(A) za těchto podmínek v květnu alespoň zahájí, budeme garantovat sníženou cenu až do celkového náletu 10hodin i pro další měsíce, nejpozději však do konce srpna 2013. Stejná podmínka, t.j. garance až 10hodin za sníženou cenu, platí i v případě předplacení hodin pro ty, kteří si budou letouny jen pronajímat. 


 •                  INFO č.4 –  POTVRZENÍ POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI                                                                    
 • Všichni, kteří jste si objednali pojištění a máte jej v pořádku uhrazené na základě námi vystavené faktury, můžete si u nás v kanceláři vyzvednout osvědčení s potvrzením tohoto pojištění pro jiné provozovatele. Jde o letošní novinku a toto osvědčení nahrazuje kopii pojistné smlouvy, kterou někteří provozovatelé vyžadují při zapůjčení letadla. Zároveň bych chtěl požádat pár opozdilců, kteří tuto pojistku ještě neuhradili, aby tak učinili neprodleně, jinak neobdrží potvrzení o pojištění a to, v případě způsobené škody, nebude platné.


 •                  INFO č.5  -  NOVÉ FOTOGALERIE A ČLÁNKY NA - BEMOAIR NEWS                                                
 • Opět pouze připomínka o existenci nového blogu BEMOAIR NEWS, kde najdete např. články a odkazy na fotografie z naší oslavy 50+50, ze sobotního výletu do Salzburgu, Alp a Linze, atd. Najdete jej na http://bma.blog.cz a můžete do něj i přispívat svými články a fotografiemi. V aktuálním stavu samozřejmě udržujeme i naši fotogalerii na GOOGLE PICASA. Tak se podívejte o co přicházíte, když se nezúčastníte našich akcí.... :-))

  P.S. Výlet do Alp budeme určitě ještě jednou organizovat v průběhu prázdnin, kdo bude mít zájem, můžete se již nyní předběžně hlásit o letadlo..


 • Pro další dotazy týkající se tohoto jednotlivých bodů tohoto bulletinu volejte 603 202 884 nebo 604 842 624, případně pište na email novacek@bemoair.cz  

                                                                                                                         Za Leteckou školu BEMOAIR     Vítězslav Nováček