Aktuální informace k provozu BEMOAIR

Vážení piloti a pilotky,

vzhledem k tomu, že vláda provedla další opatření v omezení pohybu a shromažďování osob, rozhodli jsme se definitivně, s ohledem na současnou situaci, vyjímečně nahradit letošní školení pilotů formou dálkového studia. Myslím, že v této době na to budete mít všichni čas a jakmile opatření poleví a začneme naplno létat, pak už by nebyl čas náhradní školení organizovat. Další informace k provozu čtěte v článku níže :

Podrobnosti a veškeré materiály k tomu budete mít v dubnovém bulletinu, sledujte tedy počátkem měsíce dubna 2020 naše provozní stránky.

Současně připomínám nové opatření vlády, že na veřejnosti by se měly pohybovat společně pouze dvě osoby, tímto měníme tedy i naše opatření z 19.3.2020 a na Vaše případné létání choďte maximálně ve dvou.

Let s Cessnou 172, Maulí, L200 nebo Z43 v plném obsazení tedy zatím není možný. Lety pro udržení kvalifikace, možné jsou. Stále je ale omezeno létání na LKBE pouze na odlety a přílety.

Další opatření je, že je dočasně pozastaven booking letadel před web rezervace.bemoair.cz - vše prosím konzultujte a objednávejte přímo na tel. 604842624.

Pokud dojde k dalším restrikcím ze strany vlády, budeme na ně reagovat a o případném dalším omezení Vás budeme informovat.

Přeji všem v této složité době hlavně zdraví a vyhnutí se koronaviru!

S pozdravem

Za Leteckou školu BEMOAIR 

Vítězslav Nováček

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer