Změny ve školení pilotů pro rok 2020

Vážení piloti a pilotky,

vzhledem k situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení Vlády ČR jsme museli nejprve omezit první školení na méně než 30osob, bohužel ani to neprošlo a s ohledem na sobotní opatření o uzavření restaurací, muselo být na poslední chvíli školení úplně zrušeno. Těm, kterých se to dotklo a kteří měli ještě v pátek večer informaci, že pro ně školení bude zorganizováno, se omlouvám. Protože situace se vyvíjí každým dnem a nikdo neví co bude 28.3.2020, na kdy je naplánováno druhé školení, vydávám následující pokyny :

  1. Druhé školení pilotů 28.3.2020 je také zrušeno a vyčkáme na uklidnění situace. Nové termíny školení naplánujeme na později, o tom Vás budu dále informovat.
  2. Vaše létání nebude tímto odloženým školením ovlivněno a zároveň posouváme letos termín pro přezkoušení pilotů. Zatím o měsíc, tedy do konce května.
  3. Další podrobnosti ke školení a přezkušování pilotů přineseme v dubnovém bulletinu, to bude snad již situace jasnější. 
  4. Protože se u nás v jiných případech než při školení a nebo při plánovaných akcích nesejde více jak povolený počet 30 osob, na létání se po skončení celostátní karantény, můžete opět objednávat.