Změny ve školení pilotů pro rok 2020

Vážení piloti a pilotky,

vzhledem k situaci kolem koronaviru COVID-19 a nařízení Vlády ČR jsme museli nejprve omezit první školení na méně než 30osob, bohužel ani to neprošlo a s ohledem na sobotní opatření o uzavření restaurací, muselo být na poslední chvíli školení úplně zrušeno. Těm, kterých se to dotklo a kteří měli ještě v pátek večer informaci, že pro ně školení bude zorganizováno, se omlouvám. Protože situace se vyvíjí každým dnem a nikdo neví co bude 28.3.2020, na kdy je naplánováno druhé školení, vydávám následující pokyny :

  1. Druhé školení pilotů 28.3.2020 je také zrušeno a vyčkáme na uklidnění situace. Nové termíny školení naplánujeme na později, o tom Vás budu dále informovat.
  2. Vaše létání nebude tímto odloženým školením ovlivněno a zároveň posouváme letos termín pro přezkoušení pilotů. Zatím o měsíc, tedy do konce května.
  3. Další podrobnosti ke školení a přezkušování pilotů přineseme v dubnovém bulletinu, to bude snad již situace jasnější. 
  4. Protože se u nás v jiných případech než při školení a nebo při plánovaných akcích nesejde více jak povolený počet 30 osob, na létání se po skončení celostátní karantény, můžete opět objednávat. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer